Datakommunikation > Testinstrument > Fibertestare Fibretesters > Övriga

  • AFI-400 Fiber identifierare FID, OFI

    Ny fiber identifierare.AFI-400 kontrollerar fiberledaren om det är drift på...

  • FID-30R FiberIdentifier w PM Fujikura SM fiber

    FID-30R (w Power Meter) SM fiberBeställningvara  Optical Fiber Identifier ...

  • FID-31R FiberIdentifier Fujikura

    FID-31R Optical Fiber Identifier (OFI),  LFD (Live Fiber Detector)FID-31R utan P...

  • MFL-12 Rödlaser laserpenna x 12

    MFL-12 Rödlaser x 12 Denna enhet styrs av en mobiltelefon.Koppla upp 12st laser...

  • MPO/ MTP Light Source MPO12-OLS-S3

    MPO12-OLS-S3 MTPMPO Light Source finns i flera utföranden:MPO12-OLS 850nm MM Lig...

  • MPO/ MTP Power Meter MPO-12

    MPO-12 (Power Meter)Namnet kan även vara MTP.Finns i 2 utföranden:MPO-12 85...

  • OCPM-18 Optical CWDM Power Meter

    Optical CWDM Power MeterCWDM Power meter har 18 kanaler.Datablad OCPM-18Manual O...

  • ODPM-48 Optical DWDM Power Meter

    ODPM-48 DWDM Power Meter Fiber testare för upp till 48 kanaler DWDM, 1527-1565 n...

  • ODPM-96 Optical DWDM Power Meter

    ODPM-96 Optical DWDM Power Meter 96 kanaler

  • OFT-820-POF Plastfibertestare

    Vi säljer dB testare fiberkontrollerare för plast fiber 650nmDessa testare ...

  • OWL 4 BIDI Dubbelriktad dB mätare

    Detta är en helt ny testare från OWL.Dubbelriktad dB mätare Vi...

  • OWL ZOOM-2 dBkit utan lagring MM/SM

    OWL "Optical Wavelength Laboratories"OWL ZOOM-2 är ett dB kit som finns i f...

  • SENKO MTP/ MPO Plus Cable Analyser

    Video ang MPO Plus Cable AnalyserKontakta DoNet för offert

  • Swift OPM + VFL (till KF4A)

    Swift OPM + VFL (till KF4A) SM Power meter (1310/ 1490 & 1550nm) VFL 1mW&nb...

  • Uthyrning laserpenna 1mW, 10mW

    DoNet hyr ut laserpennor vid fibersvetsning. Vi lagerför 1mW ,10mW, 50mW (2,5mm...

  • VFL/ VLS 650nm 10mW laserpenna rödlaser

    Laserpenna / Rödlaser 650nm 10mW.Lagervara.Olika utföranden/ nivå...

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår