Datakommunikation > Testinstrument > Fibertestare Fibretesters > VIAVI, JDSU

  • VIAVI FI-60 Fiberidentifierare + dB mottagare "FID"

    Fiberidentifierare (trafikkontroll)Med inbyggd dB mätare som lagrar mätresu...

  • VIAVI HD4i med P5000i IEC-61300-3-35 Microscopy

    HD4i inkl P5000iDet ultimata mikroskopet.Analyserar och dokumenterar fiberkontakten. ...

  • VIAVI MP-60A USB Optical Power meter

    DB mottagare med USB anslutning.USB 2.0 dB mottagare med Fibercheck2Dessa dB mottagar...

  • VIAVI NGC-4500-EFLC-KIT

    Multimod kit till NGC4500Inkl EFLC-KITGlöm inte mikroskopet till NGC4500 / P5000...

  • VIAVI NGC-4500-MPOMMF-KIT MTP

    MTP/ MPO modul till NGC-4500Nu finns det en effektiv testare för MTP/MPODenna en...

  • VIAVI NGC4500-SM2

    Singelmod kit till NGC4500Levereras med 1 par kablage 2xSC-SC:OS2 inkl skarvstyc...

  • VIAVI OLP-35 Power Meter w USB

    SmartPocket OLP-35

  • VIAVI OLP-82/82P SmartClass UPC Power Meter IEC-61300-3-35 Microscopy

    SmartClass Fiber.Video ang OLP-82P "INSPECT BEFORE YOU CONNECT "Ett ny produktfamilj ...

  • VIAVI OLS-3X Optical Light Source

    VIAVI OLS-35 SM Optical Light Source

  • VIAVI OMK-35P Singelmod dB testare

    VIAVI OMK-35P 1310/1550nm

  • VIAVI OMK-36P dB testare Quad

    Fibertestare dB kit från VIAVIOMK-36P (850/1300 + 1310/1550)Kontakta oss f&oum...

  • VIAVI OP-1 PowerChek™ Power Meter

    Nyhet från VIAVIOP-1 är en intressant produkt gällande "Optical Power...

  • VIAVI ORL-85 dB+ RL tester

    SmartClass Fiber ORL-85 and -85P Inspection-Ready Optical Return Loss Meters The Sma...

  • VIAVI OTDR MTS 4000 V2

    T-BERD/MTS 4000 V2 Is a small compact and handheld test platform designed for al...

  • VIAVI OTS-55 Fibertelefon

    Fibertelefon från VIAVIDessa kan säljas styckvis eller i par.Klarar b&arin...

  • VIAVI SmartClass™ Fiber MPOLx Optical test set IEC-61300-3-35

    SmartClass™ Fiber MPOLx MPO Optical Loss Test SetsVideo för MPOLx Ko...

  • VIAVI SmartClass™ Fiber OLTS-85/85P Optical test set IEC-61300-3-35 Microscopy

    SmartClass™ Fiber OLTS-85 (2st)Inkl kablage SC-SC/ LC-LC, multimod + singelmod...

  • VIAVI SmartLinkMapper SLM

    The SLM intelligent optical software application helps technicians use an OTDR more e...

  • VIAVI SmartOTU™ plug-and-play fiber monitoring solution OTU-8000

    VIAVI SmartOTU™A plug-and-play fiber monitoring solution.Fiber fault location d...

  • DEADZONE Eliminator Laungefiber

    OTDR referens kabel även kallad DeadZone/ LaungefiberDoNet säljer flera&nbs...

  • VIAVI ONMSi Optical Network Monitoring System

    ONMSi Optical network test and monitoring system for:Core, Metro, Access and FTTH net...

  • VIAVI OTU-5000 Optical Test Unit

    OTU-5000 Optical Test Unit Automate optical network monitoring with the most c...

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår