Datakommunikation > Testinstrument > OTDR

OTDR från olika leverantörer.

  • Fluke DSX-8000QOI-W INTL Cat8 tester

    DSX-8000QOI-W2 GHz DSX-8000 Cat8 CableAnalyzer, CertiFiber Pro Quad (Multimode and Si...

  • EXFO MaxTest-700B

    MaxTest-700BLänk till MaxTest-700BPlattform för OTDR, mikroskop, dB, VFL.Ma...

  • EXFO MaxTester-715B SM Last-Mile OTDR

    EXFO MaxTester-715B Last-Mile OTDRSenaste filmen ang video MaxTester 715B Kontakta D...

  • FiberNext MTP/ MPO Test Switch

    MTP/ MPO Test Switch.OTDR ore VFLMM/ OM3/ UPC = 12 fiberSM/ OS2/ APC = 12 fiberMM/ OM...

  • Fluke DSX-5000QOI INTL

    Fluke DSX-5000QOI INTLKoppar + CFP Quad + OTDR + mikroskop.Levereras med LC/UPC ...

  • Fluke DSX-OFP-Q-ADD

    Perfekt utveckling när du äger FI-7000,  OneTouch AT(2) DSX-5000 Cable...

  • Fluke OTDR OptiFiber® Pro Multimod

    Ny OTDR från FlukeVideo gällande OptiFiber® Pro Tips for Taking ...

  • Fluke OTDR OptiFiber® Pro Quad SM + MM inkl 1 mikroskop

    OTDR från Fluke i Quad utförande inkl 1 mikroskopSingelmod + Multimod + Mi...

  • Fluke OTDR OptiFiber® Pro Singelmod

    OTDR från Fluke Singelmod

  • Grandway OTDR FHO3000/D26

    Handhållen OTDR 1310/1550nm från Grandway.FHO3000/D26 levereras med VFL ...

  • Grandway OTDR FHO3000/D35

    Handhållen OTDR 1310/1550nm från Grandway.FHO3000/D35  levereras med...

  • Grandway OTDR FHO5000/D26 26/24dB SM

    Handhållen OTDR 1310/1550nm från Grandway.FHO5000/D26 kan levereras med ...

  • Grandway OTDR FHO5000/D35 35/33dB SM

    Handhållen OTDR 1310/1550nm från Grandway.FHO5000/D35 kan levereras med ...

  • Grandway OTDR FHO5000/MD22 19/21dB MM + 40/38dB SM

    Handhållen OTDR 850/1300nm MM + 1310/1550nm SM Grandway.FHO5000/MD22 kan levere...

  • Grandway OTDR FHO5000/T40F 40/38/38dB SM

    Handhållen OTDR 1310/1550/1625nm från Grandway.FHO5000/T40F levereras me...

  • Uthyrning OptiFiber Quad

    Uthyrning OptiFiberPro Quad SM + MMOTDR kan även utföra dubbel riktade dB t...

  • VIAVI OTDR SmartOTDR 100A/B Serie

    Ny OTDR från VIAVIUtan utbytbara moduler.Finns i 6 utföranden.

  • VIAVI SmartLinkMapper SLM

    The SLM intelligent optical software application helps technicians use an OTDR more e...

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår