Datakommunikation > Kabelsystem > Fiber > Fiberkablage/ Pigtails

Fiberkablage & Pigtails

Det finns mängder av fiberkablage med olika kontakter.
Vi lagerför ett brett sortiment av Multimod & Singelmod kablage/ pigtails.

OM1, OM2, OM3, OM4 samt OS1, OS2 kablage G652D samt G657A1/ A2/ B3.
SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC 
Vi beställer även hem specialkablage enligt era önskemål.
ST, MTRJ, MU, E2000, MiniLC, Short Boot LC, Mode Conditioning Pach Cords.

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår