Datakommunikation > Kabelsystem > Fiber > Singlemode SMF

Singelmod fiber

OS1 (10/125) 1310/1550nm Standard Singelmod fiber (G.652 B1.1) avnänds i LAN applikationer kontorsfastigheter och datorhallar.

OS2 (10/125) 1310/ 1490/ 1550/ 1625nm Low Water Peak fiber (G.652D)
Framtaden för Telecom/ Bredbandsmarknaden (WDM/ CWDM/ DWDM).  1260-1625nm.
Fungerar utmärkt för LAN applikationer, kontorsfastigheter och datorhallar.

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår