Datakommunikation > Kabelsystem > Industri produkter

Industriprodukter

  • Datauttag 2xRJ45 IP56

    Datauttag IP56Dessa uttag har plats för 2 kontaktdon.Följer IP56. (Vattensk...

  • Datauttag 2xRJ45 IP67

    Datauttag för IP67Uttag inkl 2st RJ45 skärmade kontakter Cat6A.Dessa finns ...

  • DIN uttag RJ45 Industri

    Vi säljer RJ45 uttag och paneler för DIN-Skena/ Normskena.Datablad Bra...

  • DINBOX 6xSCD fiberbox för DIN/ normskena

    Fiberboxar för DIN skena/ Norm skena.Fiberbox klarar 6st SC-Duplex / 6st LC-Quad...

  • DIN Fiberbox skena/ normskena industri

    Vi säljer fiberuttag samt fiberboxar för DIN skena.Finns även för...

  • Säkringspanel 19" DIN/ Normskena

    19" Säkringspanel.Produkter som fästs på DIN skenaUniversialskena. &...

  • Planet Industri Switchar/ Konvertrar

    Vi kan erbjuda mängder med varianter av industriswitchar och konvertrar frå...

  • Planet IFT-802XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter/ Wide Operating Temperature

    Industrikonverter för Singel/ multimod.Kontakta oss så berättar vi me...

  • Planet IGS-10020MT Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2 100/1000X SFP

    The PLANET IGS-10020MT is an Industrial 10-Port Full Gigabit Managed Ethernet Switch ...

  • Planet IPOE-162 Industrial IEEE 802.3at Gigabit High Power over Ethernet Injector (Mid-Span)

    The IPOE-162 is a Single-Port, Mid-Span Industrial IEEE 802.3at High Power over Ether...

  • Planet IPOE-162S Industrial IEEE 802.3at Gigabit High PoE Splitter

    The Best Industrial Grade Data Link and Power Sourcing for Non-PoE SolutionThe IPOE-1...

  • Planet IGSW-24040T Industrial 24-Port 10/100/1000Mbps

    Environmentally Hardened Design for Industrial NetworksThe PLANET IGSW-24040T is an e...

  • Planet SFP Gbic

    SFP Gibicar i flera olika utföranden och fabrikat.100Mgb Singel eller Multimod10...

  • Planet IPM-1200x 12-Port IP Power Manager

    Remotely reboot anything from anywhere. PLANET introduce 12-Port IP Power Manageme...

  • Planet ELA-100 Åskskydd Överspänningsskydd

    Åskskydd för datakommunikation via RJ45Överspänningsskydd Data R...

  • Jordning/ Åskskydd RJ45-RJ45 för DIN Norm

    Jordning/ Åskskydd för DIN NORM skena RJ45-RJ45

  • DIN, Norm fäste för valfri produkt 100mm, DIN hållare, hållare för kapsling

    Fäste till produkter på DIN, Normskena100x52mmKombinationen ger en stabila...

  • DIN, Norm fäste för valfri produkt 50mm, DIN hållare, hållare för kapsling

    Fäste till produkter på DIN, Normskena50x52mmKombinationen ger en stabilar...

  • DIN, Norm fäste, ställbart universellt, DIN hållare, hållare för kapsling

    TSH 35 ställbart universelltStällbart DIN-skenefäste som passar kapsli...

  • Planet IGS-20040MT L2+ Industrial 16-Port 10/100/1000T + 4 100/1000X SFP Managed Switch (-40~75 degrees C)

    Planet IGS-20040MT är UNIK! Kontakta oss för funktion samt valmöjligh...

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår