Datakommunikation > Kabelsystem > Fiber > Fiberkablage/ Pigtails

Pigtail fibersvans

Pigtails "fibersvans"

Vi lagerför pigtails i flera olika fibertyper/ kontaktdon.

OM1, OM2, OM3, OM4, OS1, OS2, G657XX

SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC

Samt övriga fiberkontakter;
MTRJ, V45, E2000, MU, MTP, MPO med flera.

Dessa pigtails finns även i 12pac med olika färger.

Kontakta oss för mera information

Artikelnr: Pigtail



Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår