Datakommunikation > Testinstrument > Fibertestare Fibretesters > FLUKE

  • Fluke DSX2-8000QOI-W INT Cat8 tester

    DSX2-8000QOI-W2 GHz DSX-8000 Cat8 CableAnalyzer, CertiFiber Pro Quad (Multimode and S...

  • DEADZONE Eliminator Laungefiber

    OTDR referens kabel även kallad DeadZone/ LaungefiberDoNet säljer flera&nbs...

  • Fluke CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set SM+MM

    Certifiber-Pro, dB-Testare med längdmätningConfigurator VersivVideo gä...

  • Fluke CFP-100-Mi

    CertiFiber Pro Multimode OLTS with double ended inspection.Configurator VersivVideo ...

  • Fluke CFP-100-Qi

    CertiFiber Pro Quad OLTS with double ended inspection.Configurator VersivVideo Certi...

  • Fluke CFP-100-Si

    CertiFiber Pro Singlemode OLTS with double ended inspection.Configurator VersivVideo...

  • Fluke CFP2-100-S Singelmod

    Fluke Networks CFP2-100-SFeatures Includes Versiv mainframe, Single Mode OLTS and ...

  • Fluke CFP-Q-ADD

    CFP-Q-ADDKomplettera med dB testare SM+MMTill valfri VersivConfigurator VersivKontakt...

  • Fluke CFP-SM-ADD

    Fluke Networks CFP-SM-ADDFeatures CertiFiber Pro Singlemode OLTS Modules Add on Ki...

  • Fluke DSX2-5000-PRO INT

    Fluke DSX2-5000-PRO INTConfigurator VersivVersiv Professional Kit contains:DSX CableA...

  • Fluke DSX2-5000QI INT DSX-5000QI

    Fluke DSX2-5000QI INTCoppar + SM + MM module + mikroskopLevereras med LC kablage, 50/...

  • Fluke DSX2-5000QOI INT

    Fluke DSX2-5000QOI INTKoppar + CFP Quad + OTDR + 1st mikroskop.Levereras med LC/UPC&...

  • Fluke DSX2-8000QI-W INT Cat8 tester

    DSX2-8000QI-W2 GHz DSX-8000 Cat8 CableAnalyzer, CertiFiber Pro Quad (Multimode and Si...

  • Fluke DSX-CFP-Q-ADD-R

    Utveckling när du äger FI-7000, OneTouch ATConfigurator Versiv1 Versiv Remo...

  • Fluke Fiber OneShot™ PRO (SC-KIT) Singelmod

    Fluke Fiber OneShot™ PRO (SC-KIT)Singelmod Telecom test equipment that analyze...

  • Fluke Fiber OneShot™ PRO Only (singelmod)

    Fiber OneShot PRO only.Singelmod problem lösare.Identifierar 9st händelser...

  • Fluke Fiber QuickMap™ Multimod

    Fiber QuickMap™ Multimod start test. Länk till QuickMap™ One-but...

  • Fluke FTK1000 SimpliFiberPRO kit 850/1300 MM

    FTK1000 Multimod kit 850/1300 MMLänk till FLUKE SimpliFiberPRO 

  • Fluke FTK2000 SimpliFiberPRO kit 1310/1550 SM

    FTK2000 SimpliFiberPRO kit 1310/1550 SM Info & Video SimpliFiberPRO

  • Fluke FTK2100 SimpliFiberPRO 1310/ 1550nm + 1490/ 1625nm SM

    FTK2100 SimpliFiberPRO 1310/ 1550nm + 1490/ 1625nm SMInfo & Video SimpliFiberPRO

  • Fluke MultiFiber™ Pro MFTK-MM850-SM1310 MTP/ MPO Power meter MM/SM

    MFTK-MM850-SM1310/ MPOVideo ang MultiFiber™ Länk till Multifiber™In...

  • Fluke MultiFiber™ Pro MFTK-SM1310 MTP/ MPO Power meter SM

    Fluke MultiFiber™ Pro MFTK-SM1310 MPO  Video ang Multifiber  L&...

  • Fluke MultiFiber™ Pro MTP/ MPO Power meter MM/SM

    MultiFiber™ Pro Optical Power Meter and Fiber Test KitsThe first tester to auto...

  • Fluke OFP-Q-ADD

    OFP-Q-ADDKomplettera med OTDR till valfri VERSIV enhet.Kontakta DoNet för mer in...

  • Fluke OFP-SM

    Fluke OFP-SM Levereras utan Launge/ tail kabel

  • Fluke OptiFiber® Pro HDR OTDR

    Fluke OptiFiber® Pro HDR OTDROFP-200-S (1310/1550 nm) OFP-200-S1490 (1310/1490/1...

  • Fluke OTDR OptiFiber® Pro Multimod

    Ny OTDR från FlukeVideo gällande OptiFiber® Pro Tips for Taking ...

  • Fluke OTDR OptiFiber® Pro Quad SM + MM

    OTDR från Fluke i Quad utförandeSingelmod + MultimodLänk till FlukeKo...

  • Fluke OTDR OptiFiber® Pro Singelmod

    OTDR från Fluke Singelmod

  • Fluke SimpliFiberPro Power meter

    SimpliFiber® Pro Optical Power Meter Simple-to-use fiber-loss tester with adva...

  • Fluke VisiFault™ Visual Fault Locator

    Locates fibers, finds faults, verifies continuity and polarity. Locates faults inc...

  • Uthyrning Cat8.1 FLUKE

    DoNet hyr ut Cat8.1 från FLUKE 2018 kommer moduler för Cat8.2 (Kontakta D...

  • Uthyrning CFP-Q multimod / singelmod

    CFP-QuadTestar multimod & singelmod.Enkel eller dubbelriktad.Alla produkter &aum...

  • Uthyrning DSX-8000, DSX-5000, NGC4500, DTX-1800

    Vi hyr ut alla testare mot förfrågan.Vi lagerför:DSX-5000 m...

  • Uthyrning SimpliFiber SM, MM

    Vi hyr ut SimpliFiber enkel fibertestare.Multimod & Singelmod.Vi utbildar g...

  • Fluke Versiv Field Case

    Ny väska till VersivePassar alla Versive plattformar Splash resistant Field Cas...

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår